INFORMACJA Z OZPN o odwołaniu meczy sobotnio-niedzielnych.

Wydział Gier informuje, iż po przeprowadzonej konsultacji z Klubami OZPN,dzisiejsze mecze (tj. 28 kwietnia),sobotnie zawody (tj. 29 kwietnia)orazniedzielne spotkania (tj. 30 kwietnia)rozgrywek seniorskich – BS 4 Liga, Klasy Okręgowej, Klasy A, Klasy B i 3 Ligi Kobiet oraz rozgrywek młodzieżowych – Juniorów Starszych, Juniorów Młodszych i Trampkarzy z uwagi na złe warunki atmosferycznezostają odwołane. Nowy termin odwołanych ww. rozgrywek zostanie wyznaczony przez Wydział Gier w późniejszym czasie.

Informujemy zarazem, iż istnieje możliwość przeniesienia odwołanych meczów na inny dogodny dla Klubów termin, tylko w sytuacji przedłożenia pisemnych lub mailowych próśb i zgód z zainteresowanych Klubów do Wydziału Gier OZPN.