Zostań Naszym SPONSOREM !!!

Piłka ręczna oraz piłka nożna to jedne z najpopularniejszych dyscyplin sportowych zarówno w Polsce jak i na świecie.

Państwa obecność w naszym projekcie, jako Sponsora Strategicznego, Sponsora lub Firmy Wspierającej będzie doskonałą promocją, jak i utrwali Państwa wizerunek jako aktywnej marki wspierającej rozwój dzieci i młodzieży, Nam natomiast pozwoli na świadczenie usług na jeszcze wyższym poziomie i będzie dla Nas jednocześnie poparciem z Państwa strony i wyróżnieniem dla podejmowanych przez Nas inicjatyw.

Zapraszamy wszystkie chętne firmy oraz osoby indywidualne do wsparcia naszego Klubu.

Nasze profesjonalne podejście do zajęć przyniosło Nam ogromny sukces. Na chwilę obecną w Klubie trenuje ponad 80 dzieci w wieku od 5 do 15 lat i nadal zgłaszają się kolejni chętni. Podejmujemy trud wychowawczy jak i szkoleniowy. Cieszy nas, że zajęcia są atrakcyjne dla wychowanków i rośnie ich popularność. Doceniamy również to, że nasz wkład jest zauważony i doceniony przez rodziców.

Pomagaj innym w potrzebie a wzbogacisz siebie.

Naszym sponsorom oferujemy:

- reklamę na naszej stronie internetowej,

- reklamę na materiałach informacyjnych (ulotki, plakaty itd).

Sponsorowi strategicznemu proponujemy miejsce na koszulkach naszych zawodników/zawodniczek.

W razie pytań prosimy o kontakt:

e-mail: hugo.29@wp.pl

Tel.:Jacek Patrys+48 601987755,Stanisław Kasprzak+48 577749532